Reference

Home Reference

 

Reference

Akce jsme již zajišťovali například pro:slideshow_snimek1

  • ZČE – Otevření obchodního centra v Guldenerově ulici
  • Lassesberger Plzeň – Prezentace nových produktů
  • Plzeňskou Radnici – Setkání primátora s hospodářskou komorou
  • Radnici v Poběžovicích u Domažlic – Vystoupení japonského divadla
  • Flop s.r.o. – Otevření nového centra
  • Západočeskou univerzitu Plzeň – Centrum vzdělávání
  • Twin s.r.o. – Otevření nové firemní budovy

Názory našich klientů

ČSOB Leasing – Michal Sihelský

Čas od času se chceme ve volném čase sejít s našimi obchodními partnery. Znáte to, v běžném pracovním styku není čas na neformální rozhovor, dát si skleničku dobrého Moravského vína a pobavit se o životě, rodinách i ostatních zájmech. Rádi se s našimi obchodními partnery nejen pobavíme, ale rádi se s nimi i dobře najíme. Protože v pracovním životě máme starostí až nad hlavu, tak v tomto případě je rádi přenecháme profesionálům. S týmem MK catering máme jen ty nejlepší zkušenosti. Máme nějakou představu, určité možnosti a vždy najdeme řešení. S MK catering spolupracujeme již několik let a můžeme po mnoha zkušenostech jen doporučit.

 

Jana Matoušková – Plzeň

Před nedávnem jsem vdávala dceru. Chcete, aby vše dopadlo na výtečnou. V první chvíli jsem měla představu, že si hostinu uspořádám sama, ten pocit, že já to udělám nejlíp byl silný, ale první problém nastal, když dcera s nastávajícím přišla, že chtějí vývar s knedlíčky a svíčkovou s knedlíkem. Pochopitelně obě jídla často vařím, ale nedovedla jsem si představit jak ve svém nádobí a na svém sporáku ve 3+1 uvařím 40 porcí. Týden jsem hledala další možnosti a pak mě kolegyně z práce vyprávěla o oslavě 50. narozenin na kterou si nechala připravit občerstvení u MK catering, byla jsem překvapena jak vychvaluje chlebíčky, guláš a další jídlo jež si objednala. Řekla jsem si zkusím to a volba to byla dobrá. Svatba dopadla přesně jak jsem chtěla na výtečnou, dobré jídlo, příjemná obsluha – přesně tak jak jsem si přála, aby svatba mé dcery dopadla.

 

Kiss Proton – Jiří Pec, promotion manager

Po všech stránkách profesionálně zvládnutý gastro servis. MK catering můžu doporučit všem co chtějí spolehlivost na úrovni. Stejně jako v rádiu chceme být vždy originální, to samé rádi dopřejeme našim obchodním partnerům na společných setkáních nejen zábavou, ale i pohoštěním, žádné zprofanované nářezové mísy a smažené řízky, ale moderní gastronomii.